TrackView Uygulaması

Peki TrackView Uygulaması Nedir? TrackView Uygulaması Özellikleri Neler? TrackView Uygulaması Ücretli Mi? TrackView Uygulamasına Nasıl Kayıt Olunur? İşte TrackView Uygulaması hakkındaki tüm detaylar…

trackview-uygulamasi
Yayınlanma Tarihi : 2020-08-05 18:28:24

TrackView uygulaması, Android işletim sistemli cihazları bambaşka bir kalıba sokmaktadır. Peki TrackView Uygulaması Nedir? TrackView Uygulaması Özellikleri Neler? TrackView Uygulaması Ücretli Mi? TrackView Uygulamasına Nasıl Kayıt Olunur? İşte TrackView Uygulaması hakkındaki tüm detaylar…

TrackView Uygulaması Nedir?

TrackView uygulamasıyla, Android işletim sistemli akıllı telefonunuzu uzaktan takip edebilir, kamerasına erişebilir ve gerçek zamanlı konumunu öğrenerek güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Hırsızlığa karşı önlem almak için kullanılabilecek türden bir uygulama olan TrackView, telefonunuzun kaybolması ya da çalınması durumunda bilgisayarınızla ya da başka bir cihaz ile takibini yapmanızı sağlıyor. Uygulamayı telefonunuza yükledikten sonra Gmail hesabınızla giriş yaptıktan sonra, bilgisayarınıza ya da tabletinize de aynı hesapla giriş yapıyorsunuz. Bu adımdan sonra cihazdaki faaliyetleri inceleyebilir, gerçek zamanlı konum bilgilerini görebilir, kamera ve mikrofonuna erişebilirsiniz. Hırsızlık ya da kaybolma durumları dışında; evinizi izlemek, bebeğinizin durumunu kontrol etmek, araç güvenliği ya da evcil hayvanınızı izlemek için de alternatif kullanım seçenekleri belirleyebilirsiniz.

TrackView Uygulaması Özellikleri Neler?

Gerçek zamanlı GPS konum izleme,

Telefon kamerasına erişim,

Mobil cihazlarda anında uyarı bildirimleri,

Uzaktan kayıt seçeneği,

İki yönlü ses desteği,

Uyku modunda çalışarak pil tasarrufu sağlar,

Ön ve arka kameralara erişebilme,

Google hesabı ile entegrasyon,

Çoklu ağ desteği (Wi-Fi, 2G, 3G, 4G)

Evrensel erişilebilirlik: dünyanın neresinde olursanız olun, her yerden cihaza erişebilirsiniz.

TrackView Uygulaması Ücretli Mi?

Android App Marketi olan Google Play üzerinden ücretsiz bir şekilde telefonunuza indirebilirsiniz. Uygulamanın içerisinde kullanıcılara sunduğu ek hizmetler bulunmaktadır. Bu ek hizmetler için uygulama içi ücret söz konusudur. Bunlardan birisi uygulama içerisinde reklam kaldırma özelliğidir. Uygulama içerisinde uygulamanın belirlediği ücret karşılığında ödeme yaptığınız taktirde karşınıza çıkan reklamlardan kurtulma şansını elde etmiş oluyorsunuz.

TrackView Uygulamasına Nasıl Kayıt Olunur?

TrackView Uygulamasını telefonunuza yükledikten sonra uygulamayı ilk açtığınızda sizden giriş yapmanız istenecektir. Daha önce üye olduysanız kullanıcı adı ve şifrenizi yazarak giriş yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra mevcut Gmail hesabınızı kullanarak uygulamaya giriş yapabilirsiniz. 


Konuyla ilgili sık sorulan sorular

Daha Fazla İçerik