Oppo A91

Oppo’nun yeni telefonlarından olan Oppo A91’in özellikleri Ne? Fiyatı Ne Kadar? İşte Detaylar…

oppo-a91
Yayınlanma Tarihi : 2020-08-20 17:59:04

Oppo’nun yeni telefonlarından olan Oppo A91’in özellikleri Ne? Fiyatı Ne Kadar? İşte Detaylar…

Oppo A91’in Özellikleri Ne?

Ekran İçi Parmak İzi Okuma

Daha hızlı, daha akıllı ve daha güvenli. OPPO A91, Ekran İçi Parmak İzi 3.0 ile saniyenin üçte biri içinde açılır. Dahası, OPPO A91’in yeni sensörü, ayrıntılara duyarlılığı en üst düzeye çıkaran ve yetkisiz oturum açma girişimlerine karşı koruma sağlayan özel bir filtre kullanmaktadır.

Amoled Ekran 

Gözlerinizi FHD + AMOLED Ekranın keskin 2400 x 1080 çözünürlüğüne bırakın. DC Karartma 2.0, düşük ışık koşullarında video izlerken görme yeteneğinizi korur. Dahası,Corning Gorilla Glass 5; 1,6 metre düşme mesafesinden hasar almadan çıkan %80 oranında test edilmiş ekranlarla düşmelere karşı güçlü bir koruma sağlamaktadır.

48 Megapiksel Kamera

OPPO A91’in dört kamerası da özellikle düşük ışık koşullarında daha net görüntüler sunmak için 4'ü 1 arada piksel kombinasyon teknolojisini kullanan 48MP bir sensöre sahiptir.

Ultra Geniş Açı

Daha geniş bir görüntü yakalayıabilirsiniz.. A91’in Ultra Geniş Açısı, kalabalık gruplarda daha fazla kişiyi kolayca çekim alanına almanızı sağlamaktadır. 

EIS Sarsıntı Önleyici 

OPPO A91; EIS'i (Elektronik Görüntü Sabitleme) akıllı teknoloji ve dahili jiroskop ile birleştirir ve sizin yürürken, koşarken veya herhangi bir araç sürerken bile sarsıntısız çekim yapabilmenizi sağlamaktadır.

Yapay Zeka

OPPO A91’in yeni güzelleştirme algoritması, güzel cildi bir sonraki seviyeye taşıyarak cildi fazla aydınlatmadan her zamankinden daha doğal ve saf görünümlü bir cilt kazandırmaktadır. Gelişmiş özne algılamsı sayesinde A91, grup fotoğraflarında bile herkes için özelleştirilmiş bir güzelleştirme sağlamaktadır.

128 GB Depolama Alanı

OPPO A91’in serinin en iyi yüksek hızlı belleği daha hızlı performans sağlarken, 128 GB büyük depolama alanı sağlamaktadır.

Game Boost 2.0

Oyun oynayanlar düşünülerek tasarlanan Game Boost 2.0, daha kusursuz bir performans sunmak için dokunmatik kontrolü ve yenileme hızlarını kontrol eder, aynı zamanda gecikme gibi sorunları incelemek etmek için telefonunuzun performansının derinliklerine bakmaktadır.

OPPO A91’in Kutu İçeriği Ne?

OPPO A91 

Kulaklık 

USB Kablosu 

Adaptör 

SIM Kart Çıkarma Aparatı 

Koruyucu Kılıf 

Koruyucu Film, önceden uygulanmış 

Hızlı Kılavuz 

Garanti Kartı

OPPO A91’in Fiyatı Ne?

Oppo, A91 ile daha bütçe dostu bir telefonu kullanıcılarla buluşturmyı amaçlamıştır. A91'in fiyatı ise 3800 TL seviyelerinde.

Konuyla ilgili sık sorulan sorular

Daha Fazla İçerik