Samsung Galaxy Buds

Samsung’un kablosuz kulaklıkları olan Galaxy Buds’un Özellikleri Neler? Fiyatı Kaç TL? Nasıl Kullanılır? İphone İle Uyumlu Mu?

samsung-galaxy-buds
Yayınlanma Tarihi : 2020-08-28 23:34:01

Samsung’un kablosuz kulaklıkları olan Galaxy Buds’un Özellikleri Neler? Fiyatı Kaç TL? Nasıl Kullanılır? İphone İle Uyumlu Mu?

Samsung Galaxy Buds’un Özellikleri Neler?

Samsung’un kablosuz kulaklığı 58 mAh bataryayla birlikte geliyor. Kulaklıkların taşıma çantası ise 252 mAh batarya kapasiteye sahiptir. Bu bataryalar 15 dakikalık hızlı şark ile 1.7 saatlik bir kullanım sunmakta. Ayrıca kulaklık 6 saate kadar Bluetooth akışı ve 5 saate kadar kullanım ömrü vaat etmektedir. Bluetooth 5.0 ile diğer cihazlara bağlanan Galaxy Buds hem Android hem de iOS cihazlarla kullanılabiliyor. Kulaklık üzerinde iki adet mikrofon bulunmaktadır.

Teknik Özellikleri İse Şöyledir:

Renk: Siyah, Beyaz, Sarı

Boyutlar Kulaklık: 17.5 (W) x 19.2 (D) x 22.3 (H) mm / Yuva: 38.8 (W) x 70 (D) x 26.5 (H) mm

Ağırlık Kulaklık: 5.6g /kulaklık / Yuva: 39.6g

Bağlantı: Bluetooth 5.0

Sensör: İvme Ölçer, Yakınlık, Hall, Dokunma, Kulaktan açma/kapama algılama

Pil Kulaklık: 58mAh / Şarj yuvası: 252mAh

USB: Type-C

Hoparlör: 5.8pi Dynamic Driver

Uyum: Android 5.0 veya üstü, RAM 1.5GB veya üstü

Ses Audio Codec: SBC, AAC, Scalable (Samsung’un özel teknolojisi)

Samsung Galaxy Buds Kaç TL?

Samsung Galaxy Buds, ülkemizde 500 – 700 TL bandı arasında satışa sunulmaktadır. 

Samsung Galaxy Buds Kutu İçeriği

Samsung Galaxy Buds ürününün kutusunun içerisinde yüksek ses kalitesine sahip sağ ve sol kulak için kulaklıklar, kolay saklama olanağı sunan ve kulaklıkları şarj edebilmeye yarayan kutu, Type - C girişli USB kablosu ve kulaklık başlıkları yer alıyor. Bunların dışında kullanım kılavuzu ve 24 ay süreli garanti belgesi de ürün kutusunun içerisinde bulunmakta.

Samsung Galaxy Buds Nasıl Kullanılır?

Samsung Galaxy Buds’ınızı telefonunuza bağlanmak için de Samsung'un Galaxy Wearable uygulamasını kullanmanız gerekmektedir. Bir kez bağlantı kurduktan sonra, tekrar kullanmak için kulaklığı kutusundan çıkartmanız yeterli olacaktır. Android 5.0 ve üzeri işletim sistemine sahip olan kullanıcılar, Galaxy Buds ile tam uyum sağlayabiliyor.

Samsung Galaxy Buds İphone’da Çalışır Mı?

Samsung Galaxy Buds , Android işletim sistemli telefon kullanıcıları için olduğu kadar aynı zamanda iOS, yani, iPhone kullanıcıları için de uyumluluk gösteriyor. Ancak buna karşın Spotify entegrasyonu yalnızca Android cihazlar tarafından kullanılabiliyor.


Konuyla ilgili sık sorulan sorular

Daha Fazla İçerik