Steam’de TL Var Mı?

steam-de-tl-var-mi

Steam’de TL Var Mı?

Steam’da Türk Lirası ile alışveriş yapılabilmektedir. 16 Haziran 2015'ten itibaren Steam Mağazası'nda Türk lirası ile alışveriş yapabilme imkânı sunulmuştur.

Steam'in sonbahar aylarında Steam Oyun Festivali, düzenleyeceği ortaya çıktı.

Steam Oyun Festivali Ne Zaman Olacak?

Video oyun sektörünün önemli isimlerinden Geoff Keighley, etkinliğin, 7-13 Ekim tarihleri arasında gerçekleşeceğini söyledi. Valve, şu an için konuyla ilgili bir açıklama yapmadı. Keighley, bu etkinliğin yeni oyunlar keşfetmek için büyük bir şans olduğunu ifade ediyor

Steam Oyun Festivali Ne?

Bu kez de Steam'in Sonbahar aylarında bir oyun festivali yapacağı ortaya çıktı. Steam Oyun Festivali, oyunculara ücretsiz demoların sunulduğu, canlı yayınların yapıldığı ve geliştiricilerin önemli açıklamalarda bulunduğu bir etkinlik olarak karşımıza çıkıyor. Yapılan son açıklamalara göre Steam, sonbahar mevsimi için de bu etkinliği planlıyor. Steam sonbahar ayında yapacağı etkinliğin bir benzerini haziran ayında yapmış ve etkinlikte 900 oyun demosuna ücretsiz olarak erişim sağlamıştı.

Steam Ne?

Steam, Valve Corporation tarafından geliştirilen, bir dijital dağıtım, dijital hak yönetimi, çok oyunculu oynanış ve iletişim sunan platformdur.

Steam İndirme Yöntemi Nedir?

Web tarayıcınızdan "http://store.steampowered.com/" adresine gidin.

Karşınıza çıkan sayfada sağ üstte bulunan "Steam Yükleyin" butonuna tıklayın. Bu adımla Windows, Linux ve OS X işletim sistemlerinden hangisin kullanıyorsanız ona uygun olan Steam uygulamasını indirebilirsiniz.

Bilgisayarınıza inen kurulum dosyası vasıtasıyla Steam'i kolaylıkla kurabilirsiniz.

Steam Kayıt Olma

https://store.steampowered.com/join sayfasına girin,

Aktif bir e-posta adresinizi ve ikamet ettiğiniz ülkeyi girin,

13 yaşından büyükseniz onay verin,

Devam et seçeneğine tıklayın,

E-posta adresinize gelen doğrulamayı yapın,

Steam hesap adınızı ve şifrenizi girin,

Kayıt İşleminiz Tamamlanmıştır.

Steam’de TL Var Mı?

Steam’da Türk Lirası ile alışveriş yapılabilmektedir. 16 Haziran 2015'ten itibaren Steam Mağazası'nda Türk lirası ile alışveriş yapabilme imkânı sunulmuştur.

Steam’de Oyun Almak 

Steam web sitesine ya da uygulamasına hesabınızla giriş yaptıktan sonra üst kısımda görebileceğiniz arama kısmına satın almak istediğiniz oyunu yazarak oyunun ilgili sayfasına gidebilirsiniz. Ardından satın almak istediğiniz oyunu sepete ekleyerek satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Steam’de Nasıl Ödeme Yapılır? 

Visa Kredi Kartı ya da Banka Kartı

Mastercard Kredi kartı ya da Banka Kartı

American Express

Mobil Ödeme

İş Bankası

Akbank

Yapı Kredi

Halkbank

Daha Fazla İçerik