LG ARTCOOL 18K BTU KLİMA

LG ARTCOOL 18K BTU KLİMA ÖZELLİKLERİ NEDİR?

lg-artcool-18k-btu-kli-ma
Yayınlanma Tarihi : 2020-07-23 13:31:14

SmartThinQ Teknolojisi Nedir?

LG'nin özel ev aletleri kontrol uygulaması ile Wi-Fi donanımlı bir cihaz üzerinden istediğiniz zaman ve her yerden klimaya erişebilirsiniz.

LG ARTCOOL 18K BTU KLİMASININ Kaç Yıl Garantisi Vardır?

LG'nin İnverter Kompresörü, bir klimanın uygunsuzluk, etkisizlik ve gürültü problemlerini çözerek daha hızlı soğutmasını, daha uzun ömürlü olmasını ve daha sessiz çalışmasını sağlar. 10 yıl garantili kompresör ile kullanıcılar uzun bir süre LG klimanın avantajlarından yararlanabilir.

LG ARTCOOL 18K BTU Klimasının Özellikleri Nedir?

Enerji Tasarrufu ve Hızlı Soğutma

inverter Kompresör istenen sıcaklık seviyelerini korumak için kompresörün hızını sürekli olarak ayarlar. Dahası, güç tasarrufu çalışma aralığı frekansıyla İnverter Kompresör, geleneksel kompresöre göre daha fazla enerji tasarrufu sağlar. İnverter Kompresör sayesinde hava daha uzağa, daha hızlı bir şekilde yayılabilmektedir.

Düşük Gürültü

LG'nin benzersiz eğimli fanı ve gereksiz gürültüleri ortadan kaldırarak sessiz çalışma imkânı sunan İnverter Kompresör sayesinde LG klimalar düşük ses seviyelerinde çalışmaktadır.

ARTCOOL TASARIM

LG ARTCOOL klima, minimal ve temel tarzıyla, evinizin içiyle uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Ürünün ön tarafındaki ayna cam içeriyi ve bütünlüğü vurgulamak için çevreyi yansıtır ve cam malzemenin sağlamlığı sayesinde hiç bitmeyen bir güzellik sunmaktadır.

İyonlaştırıcı Özelliği

3 milyondan fazla iyon sadece klimadan geçen havayı değil, aynı zamanda üniteyi saran zararlı maddeleri ve kokuları da sterilize etmektedir. 

Jet Soğutma

Hava çıkışının optimize edilmiş tasarımı odayı çabucak soğutan güçlü bir hava akışı sağlamaktadır.

4 Yöne Salınım

LG klima soğuk havayı odanızın her köşesine iletir. 4 yöne salınma fonksiyonu havayı hızlı ve etkili bir şekilde birçok yöne üflemektedir.

Aktif Enerji Kontrolü

Aktif Enerji Kontrolü fonksiyonu duruma bağlı olarak enerji tüketim seviyesini seçmenize olanak tanımaktadır. Böylelikle enerjiden tasarruf edebilirsiniz.

Otomatik Temizleme

Kapsamlı otomatik temizleme işlevi, ısı eşanjöründe zararlı partiküllerin oluşumunu önler ve bu sayede kullanıcı için daha hoş ve konforlu bir ortam sağlamaktadır.

6 Kademeli Dikey Kanatçık Kontrolü

Kullanıcılar, istedikleri rüzgâr estirme yönünü ayarlamak için 6 ön ayarlı pozisyona sahip kanatçık yönlendirmelerinden herhangi birini seçebilirler.

Gold Fin Özelliği

Gold Fin özelliği yüzeyin aşınmaya daha dayanıklı olmasını sağlar ve eşanjörün dayanıklılığını artırmaktadır.


Konuyla ilgili sık sorulan sorular

Daha Fazla İçerik