Instagram Takipçi Kasma

instagram-takipci-kasma

Instagram Takipçi Kasma

Sosyal medyanın yapı taşlarından olan ve hayatımızın bir değişmezi haline gelmiş olan Instagram’da takipçi çok önemli bir konumdadır. Peki Instagram’da Nasıl Takipçi Kasılır? Instagram Takipçi Kazanmanın Önemi Nedir? Organik Takipçi Nedir? Instagram’da Organik Takipçi Nasıl Kasılır? Instagram’da Takipçi Kasmak İçin Neler Yapılır? İşte Instagram’da Takipçi Kasma Yöntemleri hakkındaki tüm detaylar…

Instagram’da Nasıl Takipçi Kasılır?

Günümüzün iletişim konusunda ideal programlarından biri haline gelen Instagram uygulamasında bugün sizlere takipçi kasma yöntemlerine biraz göz atalım. Sizlerde Instagram’da takipçi kasarak kısa sürede popüler olabilir ve günümüzde birçok kişinin yaptığı gibi takipçi sayınızı kısa sürede yükseltebilirsiniz. Başkalarının paylaştığı ve popüler olmuş resimlere incelemek sizin de fikir sahibi olmanıza katkı sağlayacaktır. Böylece ne tür resimlerin daha çok beğeni aldığını göreceksiniz. Kendinizin yapabileceği ipuçları bulacaksınız. Instagram’ı Facebook hesabınızla geçirin. Hem Facebook’ta hem de Instagram’da takip edebilir, fotoğraflarınız otomatik olarak hiç bir şekilde uğraşmadan Facebook’ da paylaşılır. Günlük olarak başkalarının fotoğraflarını beğenin veya yorum yazın. Böylece günlük farklı insanların 30 veya 70 fotoğraf beğenirseniz bunlardan bir kısmı sizi takip eder. Sosyal medyada beğenme bir iletişim kurma yoludur. Paylaşacağınız zamanı iyi ayarlayın.

Instagram Takipçi Kazanmanın Önemi Nedir?

Instagram’da yüksek takipçili bir hesap olmanız sizi zamanla bir fenomen haline taşıyacak ve belki de bir kazanç kapısı olacaktır. Instagram story ve gönderi paylaşımında takipçilerinize çeşitli ürünlerin tanıtımını yaparak bu işten para kazanma ihtimaliniz vardır.

Organik Takipçi Nedir?

Instagram organik takipçi demek, etkileşime açık olan doğal takipçiler anlamına gelmektedir. Bu kişiler sadece hesabınızda +1 sayı olarak yer almaz. Sizin alanınıza ilgi duydukları için, sürekli sizinle etkileşim halinde olurlar. Paylaşımlara yapılan yorumlar, beğeniler ve atılan mesajlar bu etkileşimin somut halidir. Bu da demek oluyor ki, takipçinin organik olup olmaması oldukça önemlidir.

Instagram’da Organik Takipçi Nasıl Kasılır?

Profil Fotoğrafı

Takipçiler, bir Instagram hesabını takip etmeden önce, ilk olarak profil fotoğrafına odaklanırlar. Etkili ve sayfanın ne olduğuna dair bilgi veren bir fotoğraf, sizin için faydalı olacaktır. Bunu belli kategoriler altında alabiliriz.

Paylaşılan İçerikler

Profil fotoğrafının dikkat çekici ve kaliteli olması, insanların sizi takip etmesi için yeterli değildir. Profilinize tıkladıklarında, içeriğin de doyurucu olmasını isterler. Kalitesiz bir içeriğe sahip sayfayı, hiç kimse takip etmek istemez. İçeriğiniz kaliteli diyelim. Bunu paylaşırken kullandığınız efektlerde oldukça önemlidir.

Paylaşımların Hangi Aralıklarla Yapıldığı

Paylaşımların kalitesi kadar, hangi aralıklarla yayınlandığı da önemlidir. Süreklilik olmayan hiçbir paylaşım, sonuca ulaşmaz. Bir gün paylaşım yapıp bir hafta yapmıyorsanız, takipçi kazanamazsınız. Hatta olan takipçilerinizi bile kaybedebilirsiniz.

Doğru Hashtag Kullanımı

Hashtag kullanımında 5 tanenin üzerine çıkmayın. Instagram bunu uygun bulmamaktadır. 5’in üzerine çıkarsanız hesabınız zarar görebilir. Hashtag seçimlerinde, Instagram arama bölümüne size uygun alanı yazın. En çok paylaşım yapılan 5 hashtagı seçin. Bu şekilde yaptığınızda, aramalarda daha çok görüntülenirsiniz.

Paylaşım Saatlerinin Uygunluğu

Paylaşım saatleri önemlidir. Paylaştığınız saatlerde, paylaşımlarınız az beğeni alıyorsa demek ki saat sorunu vardır. Bir süre boyunca bu konuda deneme yanılma yöntemi kullanarak, uygun saati bulun. Uygun saati bulduktan sonra, düzenli olarak bu saatte paylaşım yapın. Böylece etkileşim artacaktır.

Instagram’da Takipçi Kasmak İçin Neler Yapılır?

Başka kullanıcılarla iletişim kurun

Etkinlik veya ürünlerinizin başka yerde olmayan paylaşımlarını yapın

Grafikler paylaşın

Kolaj Oluşturun

Uygun Hashtag

Hesabınızı Facebook’ta paylaşın

Profilinizi güncel tutun

İlgi çeken fotoğraflar paylaşın


Daha Fazla İçerik